HAKKIMIZDA

img

Alper Dizel Servisi

Dizel sektörüne 1983 yılında giriş yapan Alper Dizel servis 1990 Yılında servisi olduğumuz Delphi ve 1993 yılında servisi olduğumuz Bosch markalarını bu günlere taşımanın verdiği bilgi birikimi ile heyecanını ilk günkü gibi korumaktadır. Değerli müşterilerimize göstermiş olduğumuz samimiyet ve iş tecrübesi bizi bu sektörde her zaman bir adım ileri taşımıştır.

1983 yılından bu güne dizel sektöründe kazandığı bilgi ve deneyim ile müşterilerine hizmet sunan ALPER DİZEL SERVİS, dünyanın en büyük otomotiv parçaları tedarikçilerinden birisi olan BOSCH ve DELPHI'nin yetkili servisi olarak, dizel yakıt sistemlerinin bakım, onarım ve yedek parça konusunda faaliyet göstermektedir.


VİZYONUMUZ

1983 yılından bu güne dizel araç sürücülerine orjinal ekipman ve malzemeleri kullanarak en kaliteli hizmeti vermeyi hedefleyen kuruluşumuz sizlerin adına diesel yakıt pompa ve enjektörlerinin orjinal parça ve test ekipmanlarını en güncel ve teknolojiye en ugun şekilde takip etmektedir.


Gelişmemizde devamlılık sağlayacak yeni ve güncel çözümler üretebilmek amacıyla öngörülü olmak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini önceden tespit etmek ve buna göre fark yaratacak çözümler sunmak. Öncü ve Rekabetçi Takım Ruhu Cesaret, inisiyatif ve takım ruhunu birleştirerek elde ettiğimiz güç ile büyümek ve yaygınlaşmak için risk almak. Performans Performansımızı en yüksek seviyede tutmak ve en iyiyi gerçekleştirebilmek amacıyla her gün hem bireysel, hem de ekip olarak kendimiz için yüksek standartlar belirlemek. İlişkilerimizde müşterilerimizle güven ortamı yaratmak.


MİSYONUMUZ

Alper Pompa olarak 1983 yılından bu yana misyonumuz diesel araç yakıt sistemlerindeki değişikleri yakından takip eden müşteri memnuniyetini ana hedef olarak belirleyen her geçen gün iş gücünü arttırarak diesel araç sürücülerine daha kaliteli hizmet vermektir.